« Takaisin

Medisept pyyhkeitä pinkki, 34x44 cm, 500 kpl

  • Medisept Dental Towel Soft Tune on uusi hammaspyyhe, joka tuntuu silkkiseltä ja on erittäin miellyttäviä käyttää. 
  • Paitsi hammashoidossa, pehmeitä imukykyisiä pyyhkeitä voi myös käyttää esim.  muovisessa jalkakaukalossa, jolloin lika ja neste kertyy pyyhkeeseen sekä myös muulla tavoin suojapaperina tai pyyhkeenä.     
  • Pyyhkeessä on kaksi kerrosta pinkin väristä Soft Tone -paperia ja niiden alla yksi kerros PE-muovikalvoa.  Nämä Soft Tone -pyyhkeet on erityisesti käsitelty, jotta ne eivät liuku helposti pinnalla, johon ne asetetaan.
  • Medisept Soft Tone -hammaspyyhkeet on pakattu 500 kappaletta pahvilaatikkoon, jossa pyyhkeet ovat 4 muovipussissa. Jokaisessa muovipussissa on 125 kappaletta pyyhkeitä.
  • Pyyhkeiden koko on noin: 34 cm x 44 cm.
  • Näitä pehmeän sävyisiä hammaspyyhkeitä on myös sinisenä (tuote 644). 
  • Pahvilaatikon koko: 34,5 cm x 24,5 cm x 22,5 cm (kork.) ja paketin paino: 3,75 kg
Loppunut varastosta

Tuote: 644

Suosittelemme myös

Pedikyyri jalkatuki, valkonen

Pedikyyri jalkatuki, valkonen
Pedikyyri jalkatuki, jossa vankka valkoinen metallirunko ja jonka korkeus on säädettävissä: 47- 65 cm.   
Jalaksissa on kumitassut.
Valkoisen jalkatyynyn mitat: 25 x 33 cm, korkeus 8 cm tyynyn reunoilla ja 6 cm tyynyn keskikohdalla, tyynyä ei voi kallistaa. 
Jalkatuen kokonaispaino 3,8 kg.
Korkeuden..

Tuote: 316

Paino: 3.8 kg

Pododip jalkavoide Väsyneille Jaloille (voor vermoeide benen), 500 ml

92_Pododip_jalkavoide_Vasyneille_jaloille_500_ml.jpg&width=280&height=500
Tukkuhinta ja tukkukaupan ostokori näkyvät kirjautumisen jälkeen.
Vähittäismyyntihinta:
12,10 € (Tuote 465 Pododip Väsyneille Jaloille jalkavoide 100 ml) 26,30 € (Tuote 92 Pododip Väsyneille Jaloille jalkavoide 500 ml)

Ravitseva Pododip (voor vermoeide  benen) jalkavoide  on erityisesti..

Tuote: 465, 92

Näytä kaikki vastaavat tuotteet »