« Takaisin

PodoCura muovisukat



  • PodoCura-muovisukat on tarkoitettu jalkojen peittämiseen PodoCura Rapido -kovettuman pehmennysaineella tehdynhoidon aikana.
  • Nämä suojaavat kertakäyttöiset muovisukat ovat läpinäkyvät. 
  • Muovisukkia voidaan käyttää myös parafiinikäsittelyssä, tai jalkojen rasvauksen jälkeen muovisukkaa voi pitää joitakin tunteja sukkien alla tehostamassa jalkavoiteen vaikutusta.
  • Muovisukasta voi myös leikata saksilla kärkiosan irti ja käyttää sitä esim. edistämään sienikynsituotteen vaikutusta ja estämään sen imeytymistä sukkaan.   
  • Pakkauksessa on 100 kpl muovisukkia
Tukkuhinnat ja tukkukaupan ostokori näkyvät kirjautumisen jälkeen. 
Vähittäismyyntihinta: 7,60 € (tuotenro 537)
Varastossa

Tuote: 684

Suosittelemme myös

Gehwol Fusskraft yrttikylpy 400 g

453_Gehwol_yrttikylpy_400_g.jpg&width=280&height=500
Männyn, rosmariinin, laventelin, eukalyptuksen eteeriset öljyt ja kamferi auttavat moniin jalkaongelmiin.
Yrttikylpy on erinomainen karkeaihoisille ja hilseileville jaloille.
Kylpy syväpuhdistaa ihohuokosia ja  hoitaa ja pehmentää ihoa.
Ureaa sisältävä kylpy pehmittää myös kovettumia ja känsiä..

Tuote: 453

Mykored Pipetti 50 ml

315_Mykored_Pipetti_50_ml.jpg&width=280&height=500
Mykored pipetti on tuote, joka on kehitetty erityisesti varvasvälien ja sienikynsien hoitoon ja hajunestoon. 
Tuote auttaa ehkäisemään jalkasilsaa ja kynsisientä
Tuotteen vaikutus perustuu aktiivisiin aineyhdistelmiin, jotka estävät tehokkaasti bakteerien ja sienten kasvua
Tuote sisältää salisyylihappoa..

Tuote: 315

Näytä kaikki vastaavat tuotteet »