« Takaisin

Pododip halkeamavoide, 75 ml

Ravitseva Pododip Schrundenenzalf halkeamavoide kuivalle, halkeilevalle ja karkealle iholle.Voide soveltuu erityisesti kantapäähalkeamien hoitoon. 

Käyttö: Voidetta hierotaan kevyesti 1 tai 2 kertaa päivässä kuivalle karhealle iholle. Tehohoitona jalkojen kovettumakohdat voidellaan paksulti illalla juuri ennen nukkumaan menoa, laitetaan muovikelmu tai muovipussi suojaksi ympärille ja puuvillasukat jalkaan ja annetaan voiteen vaikuttaa yön yli kovettumien pehmentämiseksi. Voidaan käyttää myös silikonisukkia voiteen kanssa.

Koostumus: risiiniöljy (Ricinus Communis Oil), mehiläisvaha,kapryyli/kapriinitriglyseriini, tokoferyyliasetaatti (E-vitamiini), fenoksietanoli, parfyymi, pantenoli, kamomillauute, kehäkukka (Calendula Officinalis Flower), etyyliheksyyliglyseriini, vesi, bisabololi ja tokoferoli. Tämä tuote ei sisällä vaseliinia eikä parafiiniöljyä.

Tukkuasiakkaan tukkuhinnat ja tukkukaupan ostokori  näkyvät kirjautumisen jälkeen.
Vähittäismyyntihinta:  13,20 €  (Tuote 99 Pododip halkeamavoide 75 ml)
Varastossa

Tuote: 99

Suosittelemme myös

Rullukan runko 7 mm, varren pituus n 38 mm

163_Rullukan_runko_7_mmmod.jpg&width=280&height=500
kumisydämen pituus 13 mm ja halkaisija 7 mm
varren pituudet vaihtoehdot: 30 mm  ja 38 mm 
ei kestä kuumailmasterilointia (kuminen pää kutistuu).

Tuote: 163, 211

Puulasta 100 kpl, leveydet 1 cm tai 2 cm

741_puulastat_2x15_cm_100_kpl.jpg&width=280&height=500
Puulastoja on kahta kokoa: 

11,5 cm pituus ja 1 cm leveys 
15 cm pituus ja 2 cm leveys


paketissa 100 kpl puulastoja
puulastaa voidaan käyttää esim. aineiden sekoittamiseen tai voiteen ottamiseen purkista..

Tuote: 748, 741

Näytä kaikki vastaavat tuotteet »