« Takaisin

Pododip halkeamavoide, 75 ml

Ravitseva Pododip Schrundenenzalf halkeamavoide kuivalle, halkeilevalle ja karkealle iholle.Voide soveltuu erityisesti kantapäähalkeamien hoitoon. 

Käyttö: Voidetta hierotaan kevyesti 1 tai 2 kertaa päivässä kuivalle karhealle iholle. Tehohoitona jalkojen kovettumakohdat voidellaan paksulti illalla juuri ennen nukkumaan menoa, laitetaan muovikelmu tai muovipussi suojaksi ympärille ja puuvillasukat jalkaan ja annetaan voiteen vaikuttaa yön yli kovettumien pehmentämiseksi. Voidaan käyttää myös silikonisukkia voiteen kanssa.

Koostumus: risiiniöljy (Ricinus Communis Oil), mehiläisvaha,kapryyli/kapriinitriglyseriini, tokoferyyliasetaatti (E-vitamiini), fenoksietanoli, parfyymi, pantenoli, kamomillauute, kehäkukka (Calendula Officinalis Flower), etyyliheksyyliglyseriini, vesi, bisabololi ja tokoferoli. Tämä tuote ei sisällä vaseliinia eikä parafiiniöljyä.

Tukkuasiakkaan tukkuhinnat ja tukkukaupan ostokori  näkyvät kirjautumisen jälkeen.
Vähittäismyyntihinta:  13,20 €  (Tuote 99 Pododip halkeamavoide 75 ml)
Varastossa

Tuote: 99

Suosittelemme myös

Rullukan runko halkaisija 10 mm

164_Rullukan_runko_10_mm.jpg&width=280&height=500
Rullukan kumisydämen pituus 15 mm  ja halkaisija 10 mm
varren pituus 30 mm tai 39 mm.
maksimi kierrosluku 20 000
ei kestä kuumailmasterilointia (kumisydän kutistuu). 

Tuote: 830, 164

Minisylinteri 2,2 mm, volframi

151_Kovametalliminisylinteri_22_mm.jpg&width=280&height=500
Uritettu leikkaava volframiterä (kovametalliterä): pituus 6 mm ja halkaisija 2,2 mm
kokonaispituus 44 mm 

 

Tuote: 151

Näytä kaikki vastaavat tuotteet »